Відділи / Яхт-клуб

Яхт-клуб

Про Яхт-клуб

Яхт-клуб Київського Палацу дітей та юнацтва – це окремий структурний підрозділ  в акваторії Київського моря, де вітрильний спорт та веслування –  не лише захоплення юнацтва, а спосіб життя молодої людини. Завдяки роботі професійних тренерів, вихованці яхт-клубу опановують мистецтво керування плавзасобами, вивчаючи теорію та використовуючи на практиці знання та навички у відкритому морі.

 
Для тренувань Яхт-Клуб КПДЮ обладнаний усім необхідним: швертботи різних класів, відповідне спорядження, відремонтовані санвузли та роздягальні, критий павільйон із спортивними тренажерами, укриття, паркінг для авто.
 
Навчання юних яхтсменів вітрильному спорту починається від 7 років, оскільки ці заняття потребують спритності і витривалості.
 
Перед виходом у море вихованці вивчають основи теорії яхтингу. Вони отримують інформацію про різновиди яхт, про їхню конструкцію, опановують основи навігації, отримують комплекс знань із сигнальних систем, вчаться визначати несправність плавзасобу.
 
Юні спортсмени – переможці та призери першостей України, міжнародних змагань, члени збірних команд України, які гідно представляють яхт-клуб КПДЮ.    
 
Діти, які одного разу вийшли на велику воду під вітрилами, закохуються у стихію вітру та хвиль, а заняття яхтингом стають улюбленою справою на багато років.
 
Долучитись до команди юних яхтсменів можна за посиланням
 

В яхтклубі радо вітають спортсменів, прихильників здорового способу життя та всіх однодумців, відданих водним видам спорту.

Яхт-клуб КПДЮ – це більш ніж 45 років роботи з дітьми! Сотні випускників і тисячі миль під парусами!
Діяльність яхт-клубу КПДЮ спрямована на зміцнення здоров’я дітей, становлення особистості, освоєння яхтингу та розвиток масового вітрильного спорту.
Наші тренера навчають дітей морському етикету і законам безпеки.
Кожен може спробувати підкорити стихію вітру.
Ми ставимо амбітні завдання: уберегти дітей від гаджетів, навчити їх спілкуванню, комунікації, полюбити спорт, природу і активний спосіб життя. Масовий спорт дарує здоров’я, гарний настрій та позитивні емоції.

Запрошуємо до яхт-клубу КПДЮ!