Відділи / Авіаційно-космічний центр

Авіаційно-космічний центр

Про відділ

Авіаційно-космічний центр – відділ Київського Палацу дітей та юнацтва, який знайомить дітей та молодь з аерокосмічною галуззю і дотичними науками. 

Мета Центру – зацікавити молодь авіацією та космонавтикою, їх історією та новітніми досягненнями; ознайомити  з авіаційними професіями; стимулювати вихованців до технічної творчості, ознайомлення з технологічними інноваціями, пошуку креативного вирішення науково-технічних та конструкторських проблем, практичного застосування здобутих знань та навичок.

Місія Центру – виховувати нові покоління українців: освічених, здорових, всебічно й гармонійно сформованих особистостей. Авіаційно-космічний центр допомагає малечі й молоді розвивати соціальні зв’язки, комунікативні навички, емоційний інтелект та лідерські якості.

Авіаційно-космічний центр є унікальним позашкільним закладом, має багаторічний досвід налагодженої співпраці із багатьма освітніми й дослідницькими інституціями. Навчальний процес відбувається згідно з нормативними документами та вимогами Міністерства освіти і науки України.

Основний напрям гуртків Авіаційно-космічного центру – науково-технічний. Заняття в гуртках розвивають дослідницькі, конструкторські, винахідницькі й творчі здібності дітей. 

В Авіаційно-космічному центрі здобувають позашкільну освіту діти та молодь віком від  6 до 21 року. Навчання відбувається у таких гуртках:

– Початкове технічне моделювання

– Оригамі

– Основи авіамоделювання

– Авіамоделювання

– Ракетомоделювання

– Аеронавтика (аеростати, повітряні кулі, дирижаблі)

– Стендове моделювання

– Планерний гурток

– Юні льотчики-штурмани

– Юні парашутисти

– Юні автомобілісти

– Юні оператори БПЛА

– Кібербезпека

– Робототехніка

– 3D-друк

– Астрономія

– Історія авіації і космонавтики

– Фінансова грамотність

– Оздоровча фізкультура

– Юні оператори радіозвʼязку

Авіаційно-космічний центр запрошує до своїх гуртків усіх, захоплених небом, наукою і технікою! Знання та навички, отримані у гуртках Авіаційно-космічного центру, допоможуть зробити правильні кроки у виборі майбутньої професії! 

У нас виховується майбутня науково-технічна еліта нації, ми підтримуємо молодь на шляху до мрії про вільний політ!

У нас виховується нове покоління авіаторів та інженерів  України!