Відділи / Відділ соціальних ініціатив і партнерства

Відділ соціальних ініціатив і партнерства

Гуртки

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ І ПАРТНЕРСТВА (ВСІП) – структурний підрозділ Київського Палацу дітей та юнацтва, напрямки діяльності  якого різноманітні:

Сектор міжнародного партнерства займається розробкою та реалізацією проектів в сфері міжнародної співпраці; реалізацією культурно-освітніх та соціально-гуманітарних програм у партнерстві з представниками міжнародних та іноземних організацій в Україні. Яскравим прикладом такої діяльності є проект «Діалог культур», в рамках якого кожен рік вихованці та гості Палацу мають змогу ознайомитися з історією, культурою, традиціями різних країн світу.

Центр вивчення іноземних мов «LINGUA» запрошує всіх вивчати англійську, німецьку, французьку мови:

Заняття в Центрі – це не уроки, це дружнє спілкування педагога і дитини в інтерактивній формі. Досвідчені викладачі намагаються знайти індивідуальний підхід до кожної дитини, розкрити її творчі здібності і зробити процес навчання цікавим, динамічним і практичним, мотивувати на подальше навчання.

А діти, в свою чергу, з задоволенням відвідують заняття, на яких не тільки отримують знання з іноземних мов, але також дізнаються багато цікавого з історії, культури, мистецтва, побутових особливостей інших країн.

Заняття з іноземної мови для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку – це перший крок дитини у різноманітний мовний світ, в результаті якого вона збагачує  своє уявлення про навколишнє середовище, що веде до активного взаємного спілкування. Для школярів старшого шкільного віку та студентів – це можливість вільно почувати себе в сучасному динамічному світі, працювати, спілкуватися, подорожувати, розширити свої професійні можливості, відчути себе Громадянином світу.

 Сектор координації соціальних програм займається розробкою та реалізацією партнерських та соціальних програм КПДЮ. Саме цей сектор відділу соціальних ініціатив і партнерства реалізує проект «Дитячий центр розвитку та відпочинку «ProfiCAMP». Завдяки цьому проекту вже шостий рік поспіль підлітки 11 -15 років під час літніх канікул мають змогу активно відпочивати, спілкуватися, знайомитися з різними професіями, відвідувати цікаві підприємства та освітньо-культурні заходи. Запрошуємо старшокласників навчатися в навчальних групах сектору:

Якщо ти – майбутній політик, підприємець, менеджер, маркетолог, фахівець з реклами, політик або соціолог, педагоги сектору не тільки ознайомлять тебе з основами цих професій, але й допоможуть розвинути свої лідерські якості, підприємницькі здібності, навчать, як розробляти та реалізовувати проекти, захищати свої права, презентувати себе.

Метою діяльності сектору психологічного супроводу є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, надання психологічної допомоги та підтримки всім учасникам освітнього процесу. В цьому секторі працюють такі гуртки:

До ваших послуг консультації психолога, діагностика та профорієнтація, тренінги. Запрошуємо малечу та підлітків, батьків та педагогів розкрити свою яскраву індивідуальність, навчитися спілкуватися, пізнати загадковий світ психології!