Відділи / Відділ візуального мистецтва

Відділ візуального мистецтва

Про відділ

В гуртках відділу візуального мистецтва кожен зможе обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант або вдосконалити навички та вміння, цікаво та корисно провести дозвілля!

У нас працюють:

Народний художній колектив ремесел «Майстерня кераміки» в якому діти можуть розкрити свій творчий потенціал, розвинути фантазію та уяву.

Напрямки: кераміка, майстерня стінопису.

Народний художній колектив «Майстерня писанкарства». Вивчаючи традиції українського народу, діти поринають у таїнство написання писанок, значення символів, магічність знаків, все це створює умови для єдності поколінь і відтворення їх у сучасності.

Народний художній колектив рукоділля, в якому дитина може навчитися плести з бісеру різноманітні прикраси, оволодіє різними техніками вишивки, розкриє свій творчий потенціал при виготовленні виробів зі шкіри.

Напрямки: майстерня бісероплетіння, художня вишивка, шкіряна пластика.

Народний художній колектив «Студія образотворчого мистецтва». Це казковий, захоплюючий світ фантазії і мрій. Навчання основним навикам малювання, живопису, графіки, історії мистецтва створює сприятливі умови для всебічного розкриття творчого потенціалу дитини.

Напрямки: живопис, декоративна графіка, декоративний розпис, графіка, малюнок.

Зразковий художній колектив «Іграшкова карусель» Завдяки вивченню різних методик кожна дитина може навчитись створювати свій шедевр використовуючи матеріали які є дома у кожного під рукою.

Напрямки: м’яка іграшка, авторська лялька, іграшкова майстерня.

Якщо вас цікавить мистецтво приготування смачної та корисної їжі, презентації страв та сервірування столу, запрошуємо в гурток «Кулінарія «Смакота».

Може ви хочете навчитись конструювати, розробляти дизайн і шити одяг та презентувати його у показах? В цьому напрямку працюють гуртки:

«Конструювання та пошиття одягу»,

«Дизайн і мода».

Також, декоративно – прикладне мистецтво представляють гуртки:

«Іграшка гачком»,

«Ткацтво» та «розпис тканини»,

«Арт скульптура».

Всіх творчих, допитливих, ініціативних, з невгамовною жагою пізнання, дослідження себе і світу, з щирим бажанням розвиватися і радіти всьому новому і цікавому запрошуємо до нас!