Відділи / Відділ івент-менеджменту та арт-проектів

Відділ івент-менеджменту та арт-проектів

Про відділ

 «ІМАП – Ваша мапа у світі яскравих подій»

Відділ ІМАП – це :

 1. Народний художній колектив театр «Інкунабула»;
 2. Мистецький центр «АРТ-МІКС»
 3. Програма «Турбота» та клуб «Дружні долоньки»
 4. Івент-проекти та креативні перформанси
 5. Арт-проекти та інтерактивні театралізовані ігрові вистави
 6. Проекти інтелектуальних ігор
 7. Організація та проведення концертних програм, фестивалів, церемоній нагородження, презентацій та корпоративних івентів
 8. Ми – актори, ведучі, сценаристи, режисери.
 • 85 років талановито та натхненно педагоги та вихованці відділу, спільно з творчими колективами Палацу дарують Новорічне казкове дійство маленьким і дорослим киянам та гостям столиці, щороку дивуючи ексклюзивними новорічними шоу-виставами, під гаслом «Діти для дітей».

Цікаві факти з історії:

 • Понад сорок років, з 70-х років минулого століття, успішно розвивається арт-проект «Канікули в Палаці», який традиційно дарує яскраві враження школярам столиці, запрошуючи їх на інтерактивні театралізовані вистави та шоу-програми.
 • З 1997 року свято гумору та сміху об`єднало веселу, кмітливу та артистичну учнівську молодь столиці – учасників Відкритої шкільної ліги «Стандарт сміху» .
 • З 1998 року Відкритий міський фестиваль юних ігротехніків «Гра скликає друзів» збирає  на ігрових локаціях Палацу майстрів гарного настрою, які захоплюють глядачів своїми артистичними здібностями, презентуючи інтерактивні ігрові театралізовані програми.
 • У 2000 році  започатковано міський проект – гра школярів міста Києва «Інтелект-турнір», що є платформою для самовираження та самореалізації інтелектуально обдарованої молоді, який має своє продовження, як інтелектуальний проект «Покоління Smart».

Названі проекти та інші яскраві івенти успішно реалізуються і сьогодні та матимуть своє творче продовження й у майбутньому!

Відділ івент-менеджменту та арт-проектів КПДЮ об’єднує фахівців культурно-мистецької та івент-галузі, які розвивають обдарованих дітей в гуртках сценічної, акторської та ігрової майстерності, художнього слова, ведучих-конферансьє, МС-модераторів, гриму та візажу, пісочної анімації, залучають дітей з особливими освітніми потребами (інклюзивна освіта). Викладачі ІМАП професійно розробляють тематичні івент-заходи будь-якого формату від ідеї та концепції, викладеної в авторських сценаріях, до його втілення, забезпечуючи координаційно-організаційний супровід, режисуру креативних перформансів, модерацію та ведення івент-проектів,  а також стають акторами в них. За роки роботи відділу педагоги, активно залучаючи наших вихованців та тісно співпрацюючи із фахівцями інших відділів Палацу, успішно реалізували понад тисячу яскравих проектів, таких як мистецькі фестивалі, творчі конкурси, урочисті церемонії, корпоративні свята, театралізовані музичні вистави, інтерактивні ігрові та шоу-програми.

Відділ ІМАП – із задоволенням стане Вашим професійним провідником у світ яскравих подій, створивши їх неповторну та незабутню атмосферу. Ми ті, хто завжди відкриті до співпраці, співтворчості, партнерства та інновацій. Будемо раді зустрічі із Вами у Київському Палаці дітей та юнацтва.