Відділи / Відділ STEM-освіти

Відділ STEM-освіти

Про відділ

Відділ STEM-освіти Київського Палацу дітей та юнацтва запрошує на навчання дітей віком від 4 до 20 років. Пропонуємо захоплюючі курси програмування на сучасних мовах С++,  Java та Python, які стануть прекрасним стартом для майбутніх програмістів на пізнавальних гуртках: Основи програмування, PYTHON для початківців, Системне програмування, Інформатика, Сучасні технології програмування.

Усі бажаючі школярі мають змогу отримати базові знання комп’ютерних технологій, необхідних для подальшого навчання на гуртках: Прикладне програмування, Розробка інформаційних систем. Курс орієнтований на формування теоретичних та практичних навичок роботи з даними із використанням сучасних інформаційних технологій.

Заняття для яскравих творчих дітей, які потребують самовираження та самореалізації на гуртках:  Комп’ютерна графіка та анімація. Розробка сучасних Веб-додатків дають можливість створення власних сайтів, Інтернет-магазинів, порталів. Навчальна програма включає вивчення сучасних інструментів для розробки та просування сайту.

Новинкою є запропонований, базовий курс Основи програмування Scratch, який розглядає лінійні алгоритми та алгоритми з нелінійними логічними структурами (умовні, циклічні оператори, події тощо). Програмування для початківців з використанням Scratch дозволяє дітям проявити себе в комп’ютерній творчості. Scratch розроблений як навчальне середовище вивчення основ програмування. У  Scratch  можна створювати мультфільми, грати з різними об’єктами, видозмінювати їх вигляд, встановлювати форми взаємодії між об’єктами.

Якщо вас цікавить радіоелектроніка, мікроелектроніка, то  у фізико-радіотехнічній лабораторії  відділу STEM-освіти вас залюбки навчать читати будь-які електронні схеми, розробляти і конструювати електронні прилади,  брати участь у змаганнях юних конструкторів, захищати свої раціоналізаторські ідеї, виготовляти радіоелектронні пристрої та програмувати їх, на гуртках: Юний конструктор, Майстер конструктор, Маячок, Електронні саморобки, Конструктор  – винахідник, Основи радіоелектроніки і приладобудування, Мікроелектроніка, Програмування мікроконтролерів.

Олімпіадна фізика – сприяння поглибленню, систематизації та узагальненню знань і навичок, приділення  уваги до питань, на основі яких складаються олімпіадні завдання, розвиток пізнавального інтересу дітей до вивчення фізики. Участі у олімпіадах з фізики та участь у турнірах юних фізиків.

Гурток Спортивна радіопеленгація для тих, хто хоче навчитися полювати «На лисиць» та орієнтуванню, проводити більше часу на свіжому повітрі.

Для майбутніх водіїв категорії «В» працює гурток Юні автомобілісти.  Під час трьохрічного навчання ви вивчите правила і безпеку дорожнього руху, основи управління автомобілем і його будову та експлуатацію. Після  досягнення 18 років ви зможете отримати права водія.

Якщо маєте бажання створювати власні 3D моделі, запрошуємо до гуртка Технічне конструювання «3D друк».  Ви дізнаєтесь про новинки 3D технологій, як підготувати модель до друку, яким чином відбувається “вирощування” моделі та створите свій неповторний проєкт.

Команда гуртка радіокерованих автомоделей,  Чемпіони України 2019 року. Якщо хочеш бути чемпіоном – цей гурток для тебе! Гуртки: Автомоделювання, Автомоделювання – основи інженерних знань, Радіокеровані моделі (автомодельний спорт). Поглиблення шкільних знань, опанування основам креслення, матеріалознавства, технологій. Побудова радіокерованих автомоделей, тренування, а також тренування на спеціалізованих трасах на сучасних симуляторах, участь у змаганнях.

Трасове автомоделювання, це формула – 1 в мініатюрі. Швидкість, круті віражі і смак перемоги! Вихованці гуртка багаторазові Чемпіони України. В Палаці одна з найкращих трас у Європі! Гурток Автотрасове моделювання.

В одній із найкращих лабораторій судномоделювання України та ближнього зарубіжжя тих, хто захоплюється найсучаснішими супертранспортними  моделями та конструкторськими ідеями. Програма базується на вивченні науки, технологій, інженерії та математики. На гуртках Судномоделювання, Спортивне судномоделювання, Історико-технічне стендове моделювання ви можете познайомитеся з основами проєктування, конструювання та дизайну і створити модель за допомогою вирішення конструкторських задач та взяти участь у змаганнях суден з судномодельного спорту.

Курс «Технічне конструювання (Робототехніка)», початковий рівень  принципи конструювання та основи фізичних законів у візуальному відображенні через набори LEGO та в ігровій формі; основний рівень, допоможе вам легко створювати рухомі моделі, схеми складних конструкцій та роботів. Програмування у середовищі Mindstorm EV3 та конструювання роботів, створення власних інтерактивних моделей.

Авіаробототехніка (квадракоптери), можливість отримати навички пілота дрона (квадрокоптера), навчитися основам електроніки, радіотехніки, програмування, отримати досвід в 3D моделюванні та самостійно зібрати квадрокоптер.

Гурток Леголенд створений для розвитку конструкторських та винахідницьких здібностей у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку засобами наборів конструктора LEGO і має на меті інтелектуальний, фізичний, емоційно-ціннісний та креативний розвиток. Розкриття та розвиток внутрішнього потенціалу кожної дитини, формування її цілісного світогляду. Тут діти отримують нові знання, набувають досвід власної творчої діяльності, спілкування. Гурток Леголенд – один з найяскравіших планет у зоряному просторі Палацу! LEGO – мрія будь-якого хлопчика та дівчинки. Конструюйте та досягайте нових висот з нами! У нас цікаві та творчі заняття, казкова атмосфера, комфортні умови для всебічного розвитку особистості дитини.

На заняттях гуртка Оригамі, Початкове технічне моделювання, Паперопластика ми доторкнемося до дивовижного мистецтва оригамі, навчимося складати цікаві моделі, які в змозі не тільки прикрасити інтер’єр, а ще, як доводять науковці, сприяти інтелектуальному розвитку дитини, розвивати дрібну моторику, естетичний смак та навички працювати зі схемами. Поєднуючи риси мистецтва й наукової творчості, цікаві гуртки містять у собі величезний творчий потенціал щодо використання в різних галузях діяльності людини: конструюванні, архітектурі, дизайні, математиці, психології, медицині. Діти своїми руками конструюють та майструють різні вироби з підручних матеріалів. Не залежно від віку винахідникам вдається реалізувати будь-яку ідею у створенні техніки, простих іграшок, елементів декору. Ми пишемо, малюємо, ріжемо, згинаємо, креслимо і клеїмо, мнемо, відриваємо. А ще ми витинаємо, торцюємо, складаємо, завитками скручуємо, гарно викладаємо.

Знання та навички, отримані у STEM гуртках допоможуть зробити правильні кроки у виборі майбутньої професії! Якщо ти цікавишся сучасними новинками в ІТ-світі, використанням новітніх STEM-технологій, хочеш вдосконалити вміння працювати з комп’ютером, розвинути власний інженерний потенціал, плануєш вступати на технічні спеціальності, або просто відкрити щось нове для себе, – запрошуємо до нас!

Запитання та пропозиції Ви можете надіслати за адресою: 60s24h@gmail.com, або зателефонувати за номерами: (044) 280 63 26, (044) 280 49 98.