Офіс Юного Мера – Презентація проєкту

«Офіс юного мера» з’явиться у Київському Палаці дітей та юнацтва. Однак це не приміщення, яке може зайняти молодий очільник столичного міста! Це освітній проєкт, який дасть можливість проявити лідерські якості юних киян, що орієнтовані на реалізацію соціальних ініціатив, завдяки яким  змінюватиметься філософія мегаполісу.

За словами художнього керівника КПДЮ Віктора Книша, «дана ініціатива має на меті запропонувати новий підхід до виборчих інституцій, а саме перейти від вибору «симпатичних» – до переваги «розумних і спроможних», від персональних обіцянок – до яскравих ідей, за якими стоять дієві команди агентів позитивних змін».

Враховуючи оригінальність задуму та формату його втілення, у 2023/24 роках проводиться пілотний проєкт за участю команд віком учасників 11-17 років, які представлятимуть освітні заклади Києва різного типу, форми та сфери діяльності. 

«У фокусі уваги проєкту – царина вільного часу школярів, пошук ідей, які зроблять наше місто більше цікавим та сильним», – зазначила директор Київського Палацу дітей та юнацтва Оксана Добровольська. 

Презентація проєкту відбудеться 15 вересня, 0 17.00 у змішаному  форматі за адресою: Київ, вул. Мазепи,13