Інклюзивна освіта в Палаці / Театральна терапія

Театральна терапія

Театр – особлива форма організації творчого процесу, який передбачає поєднання різних мистецьких напрямків, що дає можливість дитині різнобічно проявити та реалізувати свої здібності.
Театр – місце творчого розмаїття та духовного збагачення, і саме завдяки цьому в сучасному світі все частіше театр стає ідеальним місцем для результативної реабілітаційної роботи.

Заняття театральним мистецтвом сприяють розкриттю творчого потенціалу, формуванню та розвитку емоційного інтелекту та набуттю комунікативних навичок необхідних для повноцінного життя у суспільстві дітей з ООП.
Театр навчає керувати своєю увагою, знайомить зі світом людських емоцій та їх проявом, вчить керувати власною поведінкою та емоціями, відчувати своє тіло та голос розвиває пам’ять та мислення.

Педагоги інклюзивного театру «Перспектива» Київського Палацу дітей та юнацтва працюють з дітьми, підлітками та молоддю віком від 7 до 21 року. Групи формуються з урахуванням індивідуальних можливостей та творчих здібностей дітей.
Театротерапія вдосконалює комунікацію особистості на усіх рівнях, знімає напруженість міміки і блокування емоцій, тренує невербальну сторону комунікації, підтримує та зміцнює почуття власного «Я» у дітей з особливими освітніми потребами.