Джерельчата пізнають традиції: у КПДЮ відбулося обрядове спалення Дідуха

Найменші вихованці Київського Палацу дітей та юнацтва, джерельчата, з великою цікавістю та наполегливістю дізнаються про українські традиції. Цього разу діти долучилися до обрядового дійства спалення Дідуха як важливого символу завершення різдвяно-новорічних свят.

Хоча за традицією це дійство зазвичай відбувається наприкінці свят після Водохреща і символізує очищення дому від усього поганого та закликання весни, наші діти стали його учасниками лише тепер. Причина – складна безпекова ситуація, яка внесла свої корективи і в життя маленьких киян.

Спалення Дідуха для малечі стало важливим і зворушливим досвідом, який символізує зв’язок з культурною спадщиною, формує повагу до українських традицій.