Вихованці Київського Палацу долучились до шляхетної справи збереження унікальної культури дивовижної місцевості

🗻Гуцульщина. Дослідники кажуть, що саме тут, у гуцульських горах, можна почути гомін віків і зачерпнути силу й віру в майбутнє, у зелено-срібних водах озер і рік можна очистити не лише тіло, але й душу, та карпатським сонцем зігріти її, а, вийшовши на вершину Говерли, почути голоси Карпат.
❓Питання походження назви “гуцули” в науковій літературі досі не з’ясоване, але точно відомо, що з давніх століть мешкали в цих карпатських краях гуцули. Жили самобутнім життям. Свою власну мову та традиції дбайливо берегли й передавали наступним поколінням.
🌞Ліценко Дарина, 🌞Яцюк Анна, 🌞Мевша Милана – вихованці Київського Палацу – долучились до шляхетної справи збереження унікальної культури дивовижної місцевості.
🎨Дівчата, натхненні історіями краю, взялись за справу з реставрування фрески, створеної самобутніми майстрами понад 50 років тому. Крок за кроком відновлювали візерунки орнаменту, фігури мешканців гуцульського краю, додаючи свою майстерність на тих ділянках панно, яке здавалось неможливим відновити.
🌈В результаті відтворено композицію, яка протягом багатьох наступних років милуватиме очі відвідувачів ЛОК «Верховина».
🎬Дивіться розповідь юних майстринь-реставраторів.
🖥Приємного перегляду!

https://www.facebook.com/kievpalace/videos/1236650267249090