Буває таке, що у творчих особистостей теж може зникнути мотивація продовжувати писати історії. На заняттях літературних гуртків “Мистецтво слова” і “Дитяча Коронація” (кер-к Оксамитка Блажевська) Інформаційно-творчого агентства “ЮН-ПРЕС” Київського Палацу дітей та юнацтва це питання також постає.
Ділимося з вами різними методами з психології творчості, так званими “вітамінами для творчості” або ж “вітамінами для душі” – саме так називає їх українська письменниця Таіс Золотковська у книжці “Писати як дихати”. Це перелік тих речей, які надихають і підтримують вашу творчість. Для кожного з нас цей список може бути різним.
ВІТАМІНИ для творчості:
🍎прогулянки, на яких ви можете помітити щось і описати у своєму творі;
🍉музика, яку ви слухаєте
🍍розмови з близькими людьми
🍒подорожі
🍇відвідування музеїв
🍏читання книжок
🥝перегляд фільмів тощо.
🥑А ще “вітаміном для творчості” може стати участь у літературних конкурсах.
ІСТОРІЯ Софії Доліщан
За майже два роки участі в гуртку “Мистецтво слова” Софія писала історії й активно брала участь у багатьох конкурсах. Це її мотивувало продовжувати писати далі!
‼️Нещодавно Софія Доліщан стала переможницею – 1 МІСЦЕ Всеукраїнського літературного конкурсу “Море талантів” у номінації “Проза” (15-18 років). Щиро вітаємо її!
“Буває, що й у мене пропадає бажання писати, придумувати нові ідеї для історій, але коли я бачу своє ім‘я у списках переможців літературних конкурсів, розумію, що всі старання були не дарма. За час активного писання мої невеличкі есе почали переростати в повісті, історії на десятки сторінок! Тож, якщо говорити про плани на майбутнє, то я пишу вже щось набагато більше!” – ділиться емоціями переможниця.
Беріть приклад з Софії Доліщан – ніколи не зупиняйтеся на досягнутому! А ще складіть свій список “вітамінів для творчості” – він неодмінно вам допоможе.