Нематеріальна культурна спадщина України: про це дізнались слухачі Малої дипломатичної академії

Лекція для слухачів Малої дипломатичної академії з українознавства, присвячена темі нематеріальної культурної спадщини України, охопила різноманіття українських традицій, обрядів, народних ремесл та фольклору, які є важливими елементами національної ідентичності. На зустрічі обговорювалися питання збереження культурної спадщини та її значення для майбутніх поколінь.

Інтерактивна лекція стала важливим кроком у поглибленні знань юнаків та дівчат про українську культуру та історію, сприяючи глибшому розумінню ролі культурної спадщини у контексті сучасних викликів, з якими стикається Україна.

Для майбутнього покоління України та її представників, зокрема майбутніх дипломатів, ці знання є ключовими. Культурна спадщина формує національну ідентичність і є основою для побудови взаєморозуміння з іншими народами. Збереження та поширення наших традицій, мовної ідентичності та культурних цінностей сприяє створенню позитивного іміджу України на міжнародній арені.

Слухачі Малої дипломатичної академії також відвідали виставку «Полотна, яких ніколи не було», присвячену пам’яті жертв Голодомору. В експозиції представлені роботи з колекції, яку зібрав меценат Морган Вільямс. Вихованці КПДЮ ознайомились з художніми роботами, які розповідають про жахливу трагедію українського народу, штучно створений голод, який забрав мільйони життів українців. Відвідування виставки стало потужним емоційним досвідом, який поглибив розуміння важливості збереження пам’яті про Голодомор.

На думку директора КПДЮ Оксани Добровольської: «Незалежно від того, яку професію у майбутньому оберуть підлітки, знання та розуміння історії та культури свого народу, слухачі МДА зможуть ефективніше представляти Україну у світі, спілкуючись з однолітками, захищати інтереси України та сприяти розвитку міжнародного співробітництва з молоддю інших країн світу»