Освіта Києва під час війни: виклики та пріоритети 2024-2025 навчального року

На щорічній Серпневій педагогічній конференції «Освіта Києва під час війни: виклики та пріоритети 2024-2025 навчального року», що відбулась у колонній залі КМДА, Київський Палац дітей та юнацтва мав честь привітати столичнихосвітян, створивши тематичну інсталяцію, яка символічно відображає перманентний стан Педагога. 

На тлі Андріївського спуску, одного із сакральних місць столиці, сидить особа з книгою в руках, і ми візуально бачимо її думки, що транслюються у Всесвіт, – це знання, джерелом яких завжди була і є книга. Інсталяція поєднує в собі «сучасне» у вигляді книжок, що розлітаються, та «споконвічне» у вигляді книжок, які використані в якості основи прозорого столику, де лежить фоліант, що можна взяти в руки і почитати. Саме про освіту Києва під час війни нагадують доставлені з фронту порохові тубуси, які вихованці КПДЮ розмалювали для аукціону, кошти з якого будуть передані на потреби ЗСУ. Якщо ми говоримо про майбутнє, за яке боремося, то це не лише знання, а й духовність, одвічні цінності: родина, народ, Україна.

Банер нашої фотозони створено Штучним Інтелектом, інсталяція – креатив творчого колективу КПДЮ. 

У своєму виступі перед освітянами Директор Департаменту освіти і науки Києва Олена Фіданян підкреслила, що Штучний Інтелект (ШІ) ніколи не зможе замінити, а тим більше, перевершити Людський Інтелект (ЛІ). 

І це правда! Зрештою, саме ЛІ створив ШІ, аби полегшити собі життя, але точно не замінити Вчителя, мудрого, толерантного, рідного!