Як навчити дітей молодшого віку правил мінної безпеки? 

У цьому вам допоможе тематичний мультфільм, який показує  небезпечниі предмети та місця, де вони можутьзнаходитись. А найголовніше, навчає правилам, як діяти.

Дивитися 1 серію

Дивитися 2 серію

Дивитися 3 серію

Дивитися пізнавальний ролик

Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації. 

Чи всі українські діти знають, як діяти, коли знайшов міну? Адже окупанти, утікаючи, часто використовують для пасток різні побутові предмети, зокрема, іграшки. У новому відео від Dovidka.info та МінРеінтеграції на YouТube-каналі SPRAVDI пояснюємо дітям, що обачність нині на першому місці. А також розповідаємо основні правила поведінки з вибуховими предметами. Покажіть це відео вашим дітям та порадьте ознайомитись. Це може врятувати життя. 

Dovidka.info та МінРеінтеграції на YouТube-каналі SPRAVDI пояснюють дітям, що обачність нині на першому місці. А також розповідаємо основні правила поведінки з вибуховими предметами. Покажіть це відео вашим дітям та порадьте ознайомитись. Це може врятувати життя.