Підсумки Всеукраїнської науково-практичної конференції

🥳Дякуємо всім учасникам та доповідачам Всеукраїнської науково-практичної конференції «Місце і роль закладу позашкільної освіти в організації допрофільної підготовки та профільного навчання дітей та молоді»!!!
☝️Сьогодні, протягом дня, 23 спікери-експерти аналізували проблеми і перспективи допрофільного та профільного навчання у закладі позашкільної освіти; розглядали інноваційні технології навчання у профільному освітньому просторі позашкілля та педагогіку партнерства і співпрацю закладу позашкільної освіти з різними соціальними інституціями; обговорювали актуальні тенденції розвитку позашкільної освіти.
Колектив Київського Палацу дітей та юнацтва вдячний усім нашим спікерам, які поділилися своїм досвідом, знаннями та навичками.
До організації конференції долучилися наші соціальні партнери: Національна академія педагогічних наук України, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Департамент освіти і науки міста Києва, Освітній Хаб міста Києва, Благодійний фонд «Школа майбутнього», Будинок учнівської творчості міста Трускавець та ін.
Матеріали конференції, завантажені на Youtube, залишаються доступними на сайті “New Skills” – https://newskills.stemup.cc/%d0%b7%d0%b0%d1%85%d0%be%d0…/
До зустрічі на інших заходах та проєктах!