ІСТОРІЯ МАЙДАНУ ОЧИМА ДОСЛІДНИКІВ, А НЕ УЧАСНИКІВ. Відеоекскурсія до Дня ГІДНОСТІ та СВОБОДИ

Соціологи переконують: українці забувають не лише події далекого минулого, а навіть події, свідками яких були. І це вже сумний факт: частина суспільства воліє стерти з пам’яті події на Майдані та причини, що до них привели, нівелюючи досягнення власного народу.
В умовах гібридної війни це небезпечні виклики, пряма загроза тим паросткам демократії і свободи, які дорогою ціною пробилися крізь граніт і асфальт київських вулиць, всієї України…
Аби не сталося масового безпам’ятства, особливо серед молоді, вихованці Інформаційно-творчого агентства “ЮН-ПРЕС” Київського Палацу дітей та юнацтва вирішили зняти 🎥відеоекскурсію по Національному музею Революції Гідності • Maidan Museum: його локаціям, аби почути розповідь про експонати та експозиції, оцифровані матеріали, що зберігають спогади учасників і свідків подій.
Тут буває людно тільки в ті особливі дні, коли такі слова, як свобода, незалежність, гідність, герої, небесна сотня, революція наповнюються правдою невигаданих історій.
Тому запрошуємо всіх приєднатися до онлайн-екскурсії і поринути в атмосферу бурхливих подій восьмирічної давнини, які перевернули свідомість багатьох і заставили світ дізнатися, що в центрі Європи є велика країна, яка сповідує європейські цінності. 💙💛