Святкові урочистості, присвячені Дню захисників та захисниць України відбулися 12 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва

З головної сцени провідного закладу позашкільної освіти на адресу ветеранів Збройних Сил України, воїнів-добровольців, учасників бойових дій звучали слова привітань та побажань з нагоди прийдешнього свята.
Концерті номери, підготовлені творчими колективами КПДЮ, стали яскравою окрасою дійства. Виступ оркестрантів окремого підрозділу Національної гвардії України додав урочистого піднесення учасникам зустрічі.
А історії реальних учасників війни знов нагадали присутнім яку надмірну ціну платять захисники України, щоб наші громадяни почували себе у безпеці.
Хвилиною мовчання вшанували присутні на концерті пам’ять воїнів, полеглих заради Незалежності нашої країни.
Святкові вітання та найкращі побажання присутнім на концерті військовим та ветеранам силових структур – миру, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів у святій і шляхетній справі – захисту Батьківщини та зміцнення її обороноздатності виголошували у своїх промовах усі запрошені до слова.
Ключовий лейтмотив концерту: в пам’яті народу навічно мають закарбуватись ті, хто своїми подвигами відстоює нашу Свободу і Незалежність.