Колектив Київського Палацу дітей та юнацтва долучився до благодійної акції, що приурочена до Дня захисників і захисниць України

В рамках підготовки до урочистостей з нагоди державного свята було опрацьовано кілька заявок від підрозділів, які нині перебувають в районі проведення Операції об’єднаних сил. Замовлену кількість матеріалів для тактичної медицини сформовано в поштові відправлення. Декомпресійні голки, назофарингіальні повітропроводи, атравматичні ножиці для різання одягу та “зігрійвайки” у разі необхідності посилять безпекову складову наших військовослужбовців.
Посилки, які найближчим часом попрямують на схід у бойові підрозділи, а також військові шпиталі, які розташовані в прифронтовій зоні, містять також дитячі малюнки та доробки, зроблені вихованцями КПДЮ.
Педагоги провідного закладу позашкільної освіти міста Києва переконані, що дуже важливо донести частку домашнього тепла, затишку й любові до українських захисників, які попри негоду, втому та бажання потрапити додому, мужньо стоять на передніх рубежах захисту нашої країни.
Це переконання підтримують учасники бойових дій, які розповідають про те, що бійці досить трепетно сприймають кожен лист, малюнок чи оберіг, зроблений дитячими руками.
Віримо, що разом ми здобудемо перемогу!