Подія, на яку МИ чекали цілий рік! Реєстрацію відкрито!

Цьогоріч вже вшосте відбудеться Київський дитячо-юнацький форум М18 «Менше 18 – Ми можемо більше!»
На дітей і молодь чекають зустрічі з депутатами Київради, представниками виконавчої гілки влади, зірками шоу-бізнесу та лідерами думок! Можна буде долучитися до майстер-класів, тренінгів, флешмобів! Буде цікаво! Під час Форуму саме діти викличуть на дискусію депутатів Київради і лідерів громадської думки.
Цьогоріч Київський дитячо-юнацький форум М18, як і минулого року, відбудеться онлайн. Попри це ми передбачили можливість спілкування учасників форуму, інтерактивні заходи, конкурси, зустрічі з відомими політиками та зірками шоу-бізнесу.
Форум «Менше 18 – Ми можемо більше!» – це громадсько-освітній проєкт із метою залучення молоді до 18 років до справ громади, формування їхньої активної життєвої позиції та здійснення політичної просвіти дітей і молоді. А головна його мета – організувати діалог дітей із депутатами Київради, політиками і громадськими діячами та підтвердити статус Києва як міста, дружнього до дітей і молоді.
Проєкт М18 є соціальною, політично незаангажованою ініціативою. Його організаторами є Департамент освіти і науки Києва, громадська організація «Агенція розвитку освітньої політики», Київський ліцей бізнесу, Київський палац дітей та юнацтва у партнерстві із закладами освіти та громадськими організаціями Києва й України за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Прототипом формату Форуму М18 є німецький Берлінський молодіжний форум (Berliner JugendForum), який проходить щорічно з 2001 року в приміщенні парламенту в Берліні.
Сайт форуму: https://kyivosvita.com/m18forum