📢Інтерактивна виставка «Наука – це вона» – у Київському палаці дітей та юнацтва!

🗣️🧠 Що цікавого? Можна дізнатися про жінок, які зробили вагомий внесок у вітчизняну та світову науку попри стереотипи та упередження.
Експозиція складається із 12 портретів талановитих українських науковиць XX-XXI століття, створені сучасними авторками та авторами на чолі з відомим ілюстратором Сергієм Майдуковим.
🖼️Кожну картину доповнює інформація про науковиць у вигляді есе, які написали переможниці Національного конкурсу творчих робіт «Наука – це вона». 12 найкращих есе були обрані серед 561 роботи, надіслані школярками та студентками віком від 14 до 21 року з усієї України.
🔬Крім здобутків когорти неймовірних українських вчених, ви можете ознайомитися із несподіваними інтерактивними експонатами, що були винайдені науковицями зі всього світу!
«Наука – це вона» реалізовується проєктом STEM is FEM за підтримки міжнародних організацій ООН Жінки в Україні та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні як частина кампанії ООН Жінки «Покоління рівності» з популяризації гендерного паритету серед молоді та забезпечення лідерства жінок в технологіях та інноваціях.
STEM is FEM дякує за партнерство та дарує інтерактивну виставку “Наука – це вона” Київському палацу дітей та юнацтва для постійного використання. Як і світ техніки й науки, ця композиція буде змінюватись і доповнюватись світлинами й історіями про досягнення та сучасні винаходи українських та світових науковиць, а також, досягнення дітей та педагогів Палацу.
Концепція виставки та інтерактивні експозиційні рішення створені для проєкту агентством культурного менеджменту Port.agency.
Генеральний партнер проєкту – компанія з підтримки стартапів в Україні Roosh, комунікаційний партнер – агентство стратегічних комунікацій TRUMAN.