11 вересня відбувся дитячий турнір з шашок

11 вересня з нагоди для фізкультурника і всеукраїнського олімпійського тижня біля Київського Палацу дітей та юнацтва відбувся дитячий турнір з шашок. У програмі заходу також були: рухлива гра під назвою «Метушня» і гра в парні шашки, яка ще має назву «Шведські шашки».
У заході взяло участь 20 гравців, які були розділені на дві групи по 10 чоловік, відповідно до їх спортивних розрядів. Крім учнів КПДЮ, в заході взяли участь шашкісти з Оболонського району міста Києва. а також з міста Радомишля, Житомирської області.
У групі А переможцем серед хлопчиків став Максимов Максим, на другому місці Федоров Никiта, на третьому – Журавков Кирило. Серед дівчаток порівну очок набрали Лисач Марія і Портянко Тетяна. За особистої зустрічі перше місце зайняла Марія. Третє місце дісталося Маргариті Поліщук. Всі учасники групи А є вихованцями Київського Палацу дітей та юнацтва.
У групі Б перше місце зайняв Бахматов Єфрем, друге місце – Соловйов Кирило, 3-4 місце розділили Небоян Тимофій і Шпаков Анрі. Серед дівчаток впевнено перше місце зайняла Новицька Ірина з Радомишля, а друге місце – у Губанової Софії.
Захід тривав практично цілий день і привернув увагу численних глядачів. Багато з них сідали грати в шашки з нашими гравцями або грали між собою. Шашки – воістину народна гра, яка нікого не залишає байдужим.