Відбулась церемонія відкриття знаку на честь моряків, героїчно загиблих під час оборони України

В рамках Регати пам’яті Дмитра Панька, організованої Київським Палацом дітей та юнацтва, відбулась церемонія відкриття знаку на честь моряків, героїчно загиблих під час оборони України.
На південному мису яхт-клубу КПДЮ віднині височіє пам’ятний знак, який, на переконання організаторів, стане місцем тяжіння для усіх патріотичних, вмотивованих та небайдужих гостей оновленого клубу.
Чому оновленого? Тому що завдяки юним яхтсменам та їх досвідченим тренерам, команда яхт-клубу здобуває новий досвід та оновлюється.
Людина живе, поки навчається.
Так само й наш яхт-клуб живе та розвивається, поки ми прагнемо вчитись, змінюватись, розвиватись. Нині ми облаштовуємо інфраструктуру підрозділу, щоби створювати комфортні та безпечні умови для тренувань наших вихованців, формуємо можливості для людей з особливими потребами, розвиваємо базу для загальнонаціонального центру військово-патріотичного виховання.
Почесне право відкрити пам’ятний знак було надано учаснику бойових дій, голові Ради ветеранів Крайової Ради українців Криму Сергію Вікарчуку.
Під час церемонії відкриття пам’ятного знаку учасники заходу віддали данину поваги тим людям, без звитяги та мужності яких спортивні заходи, виховання й навчання дітей в мирній, квітучий та безпечній країні були б неможливі.
Хвилина мовчання в пам’ять моряків, які віддали своє життя під час захисту незалежності та територіальної цілісності нашої країни стала кульмінацією заходу. По завершенню урочистої церемонії було дано старт вітрильним перегонам.