З Днем молоді!

Щорічно, в останню неділю червня, наша країна відзначає День молоді. Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики.
Добре відомо, що молодість – це не лише прекрасний період в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це час прагнень, пошуків, відкриттів та реалізації найсміливіших сподівань. Саме вам, сьогоднішнім школярам та студентам, найближчим часом належить визначати шляхи розвитку країни.
Турбота про молоде покоління є важливою частиною соціальної роботи, складовою якої є й діяльність Київського Палацу дітей та юнацтва. Ми пишаємося нашими вихованцями та їх досягненнями.
Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього, ваша енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у мистецтві та спорті.
В цей святковий день вітаємо нашу молодь, бажаємо творчої енергії, позитивних думок та сил, щоб реалізувати всі прагнення. Щиро зичимо вам, дорогі друзі, щастя, творчого натхнення, оптимізму та прихильності долі на всіх ваших життєвих дорогах!
Успіхів вам у всіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!