Як підвищити віру в перемогу?

Ми не можемо передбачити дату закінчення війни, але знаємо, що перемога настане. Ми не можемо впливати на рішення та дії політиків і військових, але можемо підтримувати їх своєю вірою.
Віра — сильний емоційний стан, що супроводжує переконання, впевненість людини у будь-чому. Це життєва сила, яка дає нам волю рухатися. Віра пов’язана з довірою, почуттям особливої незмінної прихильності, здатністю покладатися на того, кому довіряєш.
Віра теж потребує підтримки, і для цього кожен може робити кілька кроків:
Користуватися перевіреними фактами про перемоги та успіхи армії, волонтерів, дипломатів, фахівців IT, які борються на різних фронтах.
Будувати плани на найближчі дні. Не забувати мріяти — запланувати, що найперше зробите після перемоги. Це може бути те, що давно відкладали або те, що в мирному житті здавалося дрібницею.
Молитися, якщо ви віруюча людина. Молитви дають надію і підтримку.
Давати собі установку на перемогу. Фрази “ми переможемо”, “після перемоги” підтримують віру і створюють готовність чути і бачити кроки, які наближають до перемоги.
Дозволити собі злитися на ворога та відчувати вдячність нашим військовим, добровольцям ТРО. Злість мобілізує організм на протидію ворогу, а вдячність підтримує відчуття стабільності.
Віра живе, якщо поєднується зі справами, якими кожен із нас наближає перемогу.
Волонтерство. Дивитися, як завзято оточуючі працюють, бути включеним у добру справу надихає, формує піднесений настрій, вселяє віру в перемогу.
Допомагати близьким: господарство, хатні справи, психологічна підтримка.
Сьогодні вірити — означає довіряти ЗСУ, бійцям територіальної оборони, волонтерам — довіряти кожному, хто робить те, що може робити на своєму місці для майбутньої перемоги.🇺🇦🇺🇦🇺🇦