Чим корисне читання під час війни?

🇺🇦🇺🇦🇺🇦Чим корисне читання під час війни?
📚Зараз книжки стають розрадою та допомогою у складні часи.
📚Звісно, ви не повинні змушувати себе читати. Але якщо вас зупиняє лиш те, що це зараз не на часі — наступні аргументи можуть переконати вас у зворотному.
1️⃣Читання відволікає. Воно допомагає абстрагуватися від жахливої реальності й постійного читання новин та хоч на деякий час забути про війну.
📖Можна взяти за звичку читати під час повітряної тривоги. Це допоможе згаяти час та відволіктись від місця й ситуації, в яких знаходитеся.
📖Якщо довго читати – настає момент, коли існує лише книга і ти. Це дуже корисніо для перемикання емоційного стану.
2️⃣Читання стимулює пізнання та допомагає відрефлексувати те, що відбувається в Україні зараз.
📖Книжки допомагають поглибити знання, а часом навіть і заспокоїтися.
📖Читання робить нас обізнаними, допомагає аналізувати, що в майбутньому допоможе відстояти свою точку зору в будь-якій історичній суперечці.
3️⃣Читання зберігає психічне здоров’я. Час за книжкою допомагає знизити тривожність, сфокусуватися на моменті тут і зараз та навіть краще спати.
📖Читання знижує стрес. Читаючи, немов ставиш на паузу всі турботи, починаєш більш методично дихати й ніби повертаєшся до звичного життя.
📖Читання поновлює емоційний ресурс, допомагає мозку впоратися з невідомістю.
4️⃣Читання додає сил і витримки.
5️⃣Читання нагадує, що життя триває. 📖Це допомагає знаходити часточку нормальності у своєму житті й нагадує, що життя продовжується навіть у війні.
📖Це те заняття, що допомагає відчувати себе як у мирний час.
6️⃣Читання прокачує. Книжки — чи не найпростіший спосіб навчатися нового навіть у бомбосховищі. А після війни отримані знання обов’язково знадобляться.
📖Читаючи, ви здобуваєте нові знання і можете бути корисним для оточення.
Читання – це корисна і відволікаюча можливість.🇺🇦🇺🇦🇺🇦