Сьогоднішня історія про значення, важливість та професійні можливості психологів-практиків Київського Палацу

💙💛Проєкт “Нам довіряють діти” продовжує розповіді про людей, які працюють у Київському Палаці дітей та юнацтва. Сьогоднішня історія про значення, важливість та професійні можливості психологів-практиків Київського Палацу. В реаліях сьогодення люди саме такої професії надають таку важливу допомогу в надскладних життєвих ситуаціях. В буремних подіях сьогодення всім бракує доброти, щирості та піклування про ближнього, і, головне, позитиву в житті.

☀Ольга Анатоліївна Тарасенко, працює в Київському Палаці з 2016 року. Педагог гуртка “Майстерня спілкування” опікується дітьми, які мають проблеми з комунікацією. За визначенням, програма розрахована на 1 рік навчання, але її вихованці щороку продовжують навчання для комунікації з педагогом. Під час занять діти вчаться дружити, спілкуватись, допомагати один одному.
Прагнення навчати інших у Ольги Анатоліївни гармонійно поєднується із бажанням самій отримувати нові знання та постійно розвиватись і навчатись.
Наша колега є координатором міжнародної програми “Лідер у мені”, добре обізнана на темі запобігання булінгу, консультує дітей, які стикнулися з цим явищем. Так само проводить психологічні семінари для батьків “Мистецтво сучасного батьківства”.
⚡Активні бойові дії додали навантаження нашій колезі, її діяльність спрямована на проведення вебінарів для дорослих, де надається психологічна допомога.
Колеги Ольги Тарасенко характеризують її як добру, обізнану на своїй справі людину, та принципового, допитливого і скрупульозного фахівця, для якої психологія давно стала улюбленою справою життя.

☀Альону Бурмак, педагога гуртка “Школа успіху” колеги знають як доброзичливу, комунікабельну, позитивну та професійну людину, що завжди створює настрій добрим словом підтримки, надасть професійну пораду не тільки вихованцям, а й своїм колегам-психологам.
З перших днів війни наша колега долучилась до роботи гарячої телефонної лінії “Психолог онлайн”. Одним з напрямків роботи в цей період стали волонтерські консультації людям, які втратили рідних та близьких.
Досвід та професіоналізм педагога дозволили багатьом вихованцям Альони Дмитрівни обрати психологію як майбутню професію.
До речі, одним з напрямків діяльності є супровід навчальної практики студентів на базі КПДЮ.
Альона Бурмак є координатором проекту “Паросток”, який надає психологічну допомогу підліткам, які довіряють та розповідають своє найпотаємніше, а саме психолог вислуховує та професійно спрямовує вихованців на прийняття вірних рішень, вміло підбираючи особливий підхід до людини із замкнутими емоціями й почуттями.

⚡Варто пам’ятати, що психолог не дає порад, не має чарівної палички, не оцінює і не критикує. Він спрямовує дитину, дає можливість зрозуміти те, що насправді відбувається у житті, допомагає роздивитися різні варіанти рішень та знайти вихід.
На цьому шляху нас підтримають наші колеги, яким довіряють діти, а ми цінуємо і поважаємо професіоналів.