Сьогоднішня історія проєкту “Нам довіряють діти” присвячена досвідченим педагогам відділу івент-менеджменту та арт-проєктів

💙💛Сьогоднішня історія проєкту “Нам довіряють діти” присвячена досвідченим педагогам відділу івент-менеджменту та арт-проєктів Київського Палацу дітей та юнацтва.
Талановиті педагоги, які займаються улюбленою справою, чесні, порядні й обізнані, вони вміють організувати дітей та забезпечити дистанційне навчання. І головне: вони люблять і підтримують своїх вихованців.
🌟Наталія Либа, працює у палаці з 2012 року, незмінна ведуча багатьох палацівських концертів. Викладає “Основи акторської майстерності” та “Художнє слово”.
В рамках цих проєктів реалізує художньо-естетичний напрям театрального профілю, формує та розвиває творчі здібності вихованців у процесі оволодівання театральним мистецтвом та сценічною мовою. Українська мова милозвучна, але надзвичайно вибаглива до свого носія. Поставити мову, опанувати дикцію та артикуляцію – справа не проста, та немає неможливого для тих, хто працює над цими питаннями під керівництвом Наталії Іванівни. Професійність народжує результат.
Наталія Іванівна заслужено користується шаною та повагою колег і вихованців.

🌟Світлана Анатоліївна Неміровченко, працює у Київському Палаці з 2010 року. Викладає “Основи гриму та візажу”. В ході занять її вихованці опановують алгоритми створення макіяжу, різні техніки нанесення гриму та аквагриму, формують вміння та навички створення сценічного художнього образу.
А у гуртку “Основи сценічної майстерності” можна навчитися театрального мистецтва. До програми входять вправи з акторської майстерності, вправи на розвиток сценічної уяви та уваги, етюди, перевтілення, розвиток дикції та артикуляції, гімнастика голосу, основи сценічного руху та пластики. Світлана Анатоліївна комплексно забезпечує загальноестетичний розвиток вихованців.
Виступає як режисер-постановник, може зробити театральну виставу. Має великий досвід роботи з дошкільнятами.
Важливо зазначити, що освітній процес у Палаці відновився у часи, коли ворог вів активні бойові дії у передмістях Києва. З 16 березня серед педагогів, які першими долучились до навчання, були Світлана Неміровченко та Наталія Либа. Згодом Світлана Анатоліївна разом з іншими педагогами рушила в евакуаційний рейс до Албаніїї, супроводжувала вихованців КПДЮ та, протягом кількох місяців, забезпечувала там освітній процесс дітей. Організовувала та проводила майстер-класи, вчила, навчала, виховувала та підтримувала нашу малечу.
👉Темні часи завжди показують світлих людей. Сьогодні ми знов наголошуємо, що у великій палацівській родині працюють світлі, професійні педагоги, яким довіряють діти.