Розклад онлайн занять

💙Розклад онлайн занять Київського Палацу дітей та юнацтва, переходьте за посиланням:💛👇
П’ЯТНИЦЯ 2️⃣7️⃣.0️⃣5️⃣.2️⃣2️⃣
🔷15:00 – гурток «PR-технології в туризмі», Бутурлакін Р.А.
🔶15:00 – гурток «Скаутинг», Ізварін В.С.
🔷15:00 – гурток «Історичне краєзнавство», Кузьменко М.О.
🔶15:30 – гурток «Культура і мова (французька)», Булдакова О.В.
🔷16:00 – гурток «Юні ботаніки», Корсак Н. О.
https://us04web.zoom.us/j/6491525374… (Код доступу: iwK1u3)
🔶16.00 – гурток “Культура мови журналіста”, Застольська В.В.
https://invite.viber.com/?g=0pZ7MKGy4E70jZd7q3Ij9F0oI9jPzlIO 🔷16:30 – гурток «Києвознавство», Васильєва Н.П.
🔶17:00 – гурток «Скелелазіння / велотуризм», Олійник В.В.
🔷17:00 – гурток «Вітрильний спорт», Савченко К.Ю. https://meet.google.com/saq-khuf-uyb
🔶17:00 – гурток «Археологічне краєзнавство», Кухарська О.М.
🔷18:00 – гурток «Вітрильний спорт», Пантелей К.Ю.
🔶18:00 – гурток «Вітрильний спорт», Білогородський М.Є.
🔷18:00 гуртки «Відеоблогінг» та «Основи відеомонтажу», Ручко О.В.
СУБОТА 2️⃣8️⃣.0️⃣5️⃣.2️⃣2️⃣
🔶10:00 – гурток “Основи журналістики”, Катрич О. В.
🔷11.00 – гурток “Сторітелінг”, Антоненко Є.О.
🔶11:00 – гурток «Світ природи», Моргун Н. Ю.
https://us05web.zoom.us/j/8165163161… (Код доступу: gi82k2)
🔷12:00 – гурток «SMM-просування. Лайфхаки», Яцевський Я.В.
https://zoom.us/j/3296090431… (Пароль: 121212)
🔶12:00 – літературний клуб “Книжкові блогери”, Блажевська О.В.
https://us02web.zoom.us/j/4881766061… (Код доступу: 240421)
🔷12:00 – гурток «Шашки», Шманенко М.С. https://us04web.zoom.us/j/7273160746…
🔶12:00 – гуртки “Анімація1,2”, Карпус О. В.
https://zoom.us/j/95319106161… (Код доступу: wGmZt9)
🔷12:00 – гуртки “Операторська майстерність” та “Режисер монтажу”, ҐЕДЗЬ І. В.
https://zoom.us/j/97684793947… (Код доступу: MX2txt)
🔶12:00 – гурток «Шашки», Коваленко В.Ю.
🔷12:00 – гурток «Майстерня спілкування», Тарасенко О.А. https://us04web.zoom.us/j/76674877762…
🔶12:00 – гуртки «Сам собі видавець», «Медіазнайка», «Юнкори», Гуржуенко М. В.
https://us04web.zoom.us/j/3504430575… (Код доступу: E0EnLd)
🔷13:00 – гурток “Міжнародна журналістика”, Застольська В.В.
🔶13:30 – гурток “Інтернет-журналістика”, Застольська В.В.
🔷14:00 – гурток «Анатомія», Янко В. І.
https://zoom.us/j/93304607504… (Код доступу: WKxVE3)
🔶16.00 – гуртки «Радіожурналіст» та «Ораторська майстерність», Скоробогач Ю. М.
🔷17:00 – гурток «Майстерність актора та сценічна мова», Третьяков Дмитро
🔶18:00 – гурток «Майстерність актора та сценічна мова», Третьяков Дмитро