Культура поза політикою чи в ній?

Культура поза політикою чи в ній? На вихідних у рамках #DIALOGhub спілкувались зі співачкою, акторкою та представницею України на «Євробаченні-2011» Мікою Ньютон, яка на 64-й церемонії “Греммі” у Лас-Вегасі (США) з піснею-молитвою Free, присвяченій нашій країні, виступила разом з американським співаком Джоном Леджендом. У цей вечір українська мова вперше прозвучала на найпрестижнішій музичній премії світу.
У часи війни культурне середовище стало другим фронтом боротьби і там теж йде запекла боротьба добра зі злом. Письменники пишуть вірші, актори виступають з промовами, а артисти застосовують силу свого голосу. Про важливість цього перформансу, його таємну організацію, реакцію світової спільноти та благодійний тур після нього нам особисто розповіла Міка Ньютон під-час відео-дзвінка Київ — Лос-Анджелес.
Співачка Джамала виступає по всій Європі та вже зібрала більше 90 мільйонів євро для України, українські артисти вирушили у благодійні тури по всій планеті, світові зірки Lady Gaga, Billie Eilish, Madonna, Harry Styles, Jared Leto , Imagine Dragons , Katy Perry , BTS, Jennifer Lopez та багато інших підтримують нашу країну, переможні «Євробачення-2021» гурт Måneskin випустив пісню-послання росіянам, Ed Sheeran з легендарними Pink Floyd та U2 заспівали з українськими гуртами «Антитіла» та «Бумбокс», а наш президент Володимир Зеленський виступає зі зверненнями до культурних діячів на найпрестижніших культурних заходах світу — Канському кінофестивалі та музичній премії GRAMMY.
Про важливість культурної боротьби, перформансу на «Греммі», його таємну організацію, реакцію світової спільноти та благодійний тур після нього нас особисто розповість Міка Ньютон під-час відео-дзвінка Київ — Лос-Анджелес.
Подивитись відео-версію нашої розмови можна тут: https://youtu.be/2SajNCXqLnM