“Квіти України” пройшли непростий шлях становлення, але традиції колективу – понад усе: разом і в радості, і в смутку

💙💛Народному художньому колективу хореографічного ансамблю «Квіти України» присвятила свою діяльність Валерія Бакалинська.
🌼“Квіти України” пройшли непростий шлях становлення, але традиції колективу – понад усе: разом і в радості, і в смутку.
Справедливість, доброта та величезна любов до дітей – ці якості формують непохитний авторитет керівника великого колективу.
“Нам довіряють діти”, – говорить вимоглива та, водночас, добра і справедлива керівниця “Квітів”.
У дружній родині творчого колективу немає чужих дітей. Є лише “Мої квіточки” (так називає своїх вихованців Валерія Валеріївна). А діти називають її “Наш Генерал”.
А ще в ансамблі немає дрібниць. Все робиться на найвищому рівні: волонтерство, допомога нашим захисникам та всім, хто потребує турботи та підтримки.
🌟Ємцов Олексій, педагог КПДЮ та колективу “Квіти України”.
Ми добре знаємо Олексія як чудового фахівця, улюбленого для багатьох наших вихованців педагога.
Але з початком масштабної війни відкрились нові грані таланту нашого колеги.
Мало хто знає, що фактично з 24 лютого Олексій став волонтером великої палацівської родини. Організаторські здібності, велике та щире серце дозволило у найскрутніші перші дні блокади Києва забезпечити усім необхідним наших колег, які знайшли прихисток у стінах Київського Палацу.
Саме Олексій Ємцов одним з перших організував логістику з поставки продовольства та інших важливих речей у лютому-березні родинам наших колег.
А згодом, за підтримки друзів у країнах Європи та Америки, створено платформу, завдяки якій організовано виїзд педагогів, дітей та творчих колективів палацу до Албанії та Болгарії.
🌼“Людина чистої та доброї душі, порядний та чуйний до оточуючих”,- так кажуть про Олексія колеги.
Нещодавно Олексій Ємцов взяв участь у міжнародному проєкті створення та реалізації українського народного шоу-постановки у Берліні.
Ми залишимо за лаштунками цієї розповіді унікальні здібності Олексія щодо комунікації з дітьми. Вони його обожнюють і довіряють, а ми цінуємо професіоналів!
Запис у гуртки за посиланням bit.ly/3zOoxQQ