Гуртківці інформаційно-творчого агенства “ЮН-ПРЕС” побували в дивовижному світі газетного видавництва та радіоефіру

🏞️Змістовний відпочинок вихованців Київського Палацу триває. Крім відвідування національних та природних пам’яток гуцульського краю наші хлопці та дівчата мають можливість ознайомитись із професійною діяльністю місцевих фахівців.
✍️Гуртківці інформаційно-творчого агенства “ЮН-ПРЕС” сьогодні побували в дивовижному світі газетного видавництва та радіоефіру й на власні очі побачили, як працюють редакції газети “Верховинські Вісті” та радіо “Гуцульська столиця” 107,4 FM.
Маже дві години головний редактор районної газети Дмитро Кіращук та ведучі прямого радіоефіру відповідали на безліч питань юних медійників, ділились таємницями творчого та виробничого процесу, говорили про історію та сучасність краю.
Юнпресівці звітали до кабінету головного редактора, побачили експозицію, присвячену історії одного з найславетніших друкованих видань франківщини, потрапили у святая святих – студію прямого радіоефіру.
⏱️Час пролетів непомітно, майбутні “акули пера”, отримавши незабутні враження від побаченого та почутого, починають готувати власні публікації за результатами екскурсії.
💙💛Продовжуємо набувати досвіду, працюємо на результат.