Відділи / Центр розвитку дошкільнят “Джерельце”

Центр розвитку дошкільнят “Джерельце”

Про центр

Граючи навчаємось.
Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина була всебічно  розвиненою, успішною, ініціативною і творчою, Вас чекають у нашому Центрі.
Заняття проводяться з урахуванням вікових особливостей.

 Попередній запис до групи  за формою

➤для найменших організована арт- студія “Весела карусель”.

Заняття спрямовані на розвиток емоційного інтелекту та ранньої соціалізації дітей.  
Також програмою передбачено навчальні блоки;
розвиваючі – розвиток дрібної моторики, тактильні та сенсорні відчуття, знайомство з порівнюючими категоріями, розвиток мови, мислення, пам’яті, логіки, концентрація уваги;
рухливі – вправи для розвитку координації рухів, відчуття рівноваги, різноманітні рухливі ігри, навички взаємодії в команді;
творчі – розвиток естетичного та художнього світосприйняття дитини. Створення різноманітних аплікацій та поробок, рукоділля, ліпка та малювання.

студія «Smartik» орієнтована на  дітей 4 року життя.

Ваш малюк навчиться будувати стосунки зі своїми однолітками, знайде своїх перших друзів, розкриє і примножить свої таланти, звикне до порядку і навчання, що у майбутньому допоможе йому з легкістю адаптуватися до загальноосвітнього навчального закладу.
В програмі студії комплекс розвиваючих занять, які спонукають дітей до знань. Педагоги познайомлять малят з оточуючим світом, дослідами та експериментами, поринуть у чарівний музики та співів, допоможуть зробити перші кроки у світ читання, математики та англійської мови.

студія “Рік до школи” для дітей 6 року життя.

Для батьків, які хочуть підготувати свого малюка до такого відповідального етапу як вступ до школи, ми пропонуємо комплексну програму, за авторськими програмами.
Ваша дитина навчиться самостійно здобувати та засвоювати нову інформацію, розмірковувати і обґрунтовувати свої міркування, довільно відтворювати наявні знання.
В комплексі:

  • “Цікава абетка”
  • “Математична скарбничка”
  • “Леголенд”
  • “Ритмічні співи”
  • “Веселка емоцій”
  • “Англійська для дошкільнят”.

Комплекс занять проводять на   двох потоках, з вівторка по п’ятницю, у першу половину дня (9:00-13:00) на госпрозрахунковій основі.

Навчальний курс розрахований на 1 рік.

Записатись на навчання можна   за формою

або за телефонами:
(044) 293 29 71;  (066) 146 58 75 Дятлова Алла Вікторівна