Відділи / Авіаційно-космічний центр

Авіаційно-космічний центр

Про відділ

Авіаційно-космічний центр — освітня позашкільна установа, в якій здійснюється навчання та виховання дітей і підлітків у гуртках:
• початкового технічного моделювання;
• конструювання повітряних зміїв;
• авіамоделювання;
• ракетомоделювання;
• «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку»;
• «Юні льотчики-штурмани»;
• «Юні парашутисти».

Навчальний процес проводиться згідно з нормативними документами та вимогами Міністерства освіти і науки України за програмами, погодженими з авіаційними навчальними закладами та затвердженими Головним управлінням освіти і науки виконавчого органу Київміськради (КМДА).
Центр має єдину в Україні сучасну навчально-матеріальну базу, створену педагогічним колективом за підтримки Міністерства оборони України та Військово-повітряних сил України, зокрема агрегати літаків, два авіаційних тренажери літака КТС-4м, навчальні кабіни літаків МІГ-21, кабіну тренажера ТУ-22 (навчання комп’ютеризоване); різноманітна парашутна техніка, рятувальне спорядження, катапультне крісло, висотні костюми, радіо- та відеообладнання. Для навчання дітей обладнано сім спеціалізованих навчальних класів.

Авіаційно-космічний центр зацікавлює молодь авіацією та космонавтикою, їх історією й новітніми досягненнями; ознайомлює з авіаційними професіями. Діти оволодівають уміннями та навичками роботи пілота на тренажерах літаків.

Вихованці, які успішно опанували програму, отримують можливість виконати ознайомлювальний політ на літаках «А-22»; а також навчитись укладанню парашутної техніки та здійснити  свій перший стрибок з парашутом.

Випускники Авіаційно-космічнго центру можуть вирішити будь-яке навігаційне завдання, виконати політ удень і вночі за мінімально сприятливої погоди, сконструювати та здійснити запуск ракети, планера, літака. Провести сеанс радіозв’язку з будь – якою точкою Земної кулі.

Випускники Авіаційно – космічного центру успішно вступають до військових та технічних Вишів України, стають офіцерами та фахівцями цивільної авіації, служать в авіаційних частинах, стають пілотами військових та цивільних літаків і гелікоптерів.

Знання та навички, отримані у гуртках Авіаційно – космічного центру, допоможуть зробити правильні кроки у виборі майбутньої професії! У нас виховується нове покоління авіаторів України!