Все найкраще – дітям

Це цілком логічно та зрозуміло, адже наші малюки мають право на отримання найкращих знань та навичок, і право перебувати в безпечному та комфортному середовищі.
Мало хто з дотичних до навчання та виховання наймолодших мешканців столиці наважився на повернення до улюбленої справи.
Аби батьки мали змогу спокійно працювати, а діти спілкуватись з однолітками, за справу сміливо взялись наші колеги Аля та Аня…
👩‍👩‍👧‍👦Оперативно було налагоджено роботу дитячого центру “Джерельце”. Малеча щодня радо мчали на зустріч з улюбленими вихователями, яскравими аніматорами, за новими цікавими знаннями та корисними навичками.
За легкістю та комфортом дитячого простору ховається важка та відповідальна робота педагогів-вихователів, адже відповідальність за малечу надзвичайна, до того ж помножена на безпекові протоколи у зв’язку з повномасштабними бойовими діями.
Така робота варта неймовірних навантажень та відповідальності заради дітей, які попри труднощі та складнощі нашого буденного буття, щасливі та задоволені.
Нам довіряють діти, а ми довіряємо і дякуємо Буряк Анні та Дятловій Алі, за сміливість, щирість, доброту та турботу про наших дітей.
🌟Дівчата, ви – неймовірні.
До нових зустрічей! Долучитись до дитячого центру “Джерельце” можна за посиланням
bit.ly/3zekdZK